Ataşehir / İstanbul

Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda

Biz Kimiz ?

1998 yılından bu yana internet ortamında farklı adlarda hizmet veren firmamız yeni yüzü Web Tasarım Ajansı ile karşınızda. Web Tasarım Ajansı başta web tasarım ve organik SEO olmak üzere diğer tüm internet ile ilgili ihtiyaçlarınızda her biri alanında profesyonel ekibi ile sizlere çözüm sunmaktadır. Biz tüm işlerimizde müşterimizin yerine empati yaparak düşünmekteyiz. Sizler gibi bizlerde birer işletmeyiz ve işletmede hedefleri , bu hedeflere nasıl koşulacağını, bu hedeflere koşarken reklam pazarlama bütçelerinin ne kadar olacağı gibi sizin düşündüğünüz her şeyi bizlerde düşünmekteyiz. Her projemizde , proje öncesi sektörünüz ile ilgili detaylı bilgi alıyor bu doğrultuda rakip analizi yapıyor ve en önemlisi bir strateji oluşturuyoruz. Bu şekilde belirlemiş olduğumuz hedeflere daha hızlı ve emin adımlarla ilerlemiş oluyoruz.

Zaman sizler kadar bizlerinde sürekli yarıştığı bazen kaybettiği bazen de kazandığı bir olgudur. İnternet ortamında ise zaman çok daha hızlı geçmektedir. Firmalar internet ortamında kıyasıya yarışmaktadır. İlk makaleyi paylaşan yada sosyal medyada ilk kampanyasını duyuran diğer rakiplerinin önüne geçmektedir. Aynı zamanda insanlar web sitenizi bulduğu zaman çok hızlı hareket ederek karar vermektedir. Bu yüzden bir işletme olarak ayakta kalabilmek ve rakipleriniz ile baş edebilmeniz için zamanı doğru kullanmanız gerekmektedir.

Web Tasarım Ajansı ihtiyacınız olan çözümleri hızlı ve doğru şekilde karşıladıktan sonra seo çalışmalarınızda da aynı hızla hareket etmektedir. Bizim için işin bir değeri vardır ve zaman her zaman kısıtlıdır. Bir işi uzun bir süreçte yapmak daha çok ücret anlamına gelmemektedir. Biz kendi deneyimlerimiz ile sizleri bir an önce olması gerektiği gibi web ortamına sokup yarışa başlamanızı sağlamaktayız. Klasik ajans jargonlarını bizde maalesef bulamazsınız.

Bizde her şey müşteriye dosdoğru söylenir , eksikler iyi belirlenir ve bu doğrultuda yola devam edilir. Biz her şeyden önce kendi zamanımızı doğru kullanmalıyız ki müşterimizin zamanını da doğru kullanabilelim. Bu yüzden saygı çerçevesinde gereksiz iltifatlar yada konuşmalara girmekten kaçınırız. Bu çizgimizi de şimdiye kadar koruduğumuz gibi bundan sonrada korumaya devam edeceğiz.

hakkımızda

290

Projects Completed

550

Happy Clients

924

Mail Conversation

1656

Comments Reserved

Zaman hepimiz için en değerli sermaye, hızlı ve doğru çözümler için doğru adrestesiniz.

İnternet Üzerindeki Tüm İhtiyaçlarınız için Tek Numara